camere cumparate cu monede

Postează aici dacă ai vreo idee despre cum am putea îmbunătăți acest joc! Te rugăm să reții că nu putem comenta la toate propunerile făcute și nici să le adăugăm pe toate în joc!
bibijurji1

camere cumparate cu monede

Mesajde bibijurji1 » 01 Iun 2012, 17:49

Buna. Am si eu o sugestie, nu puteti pune preturi la camere si in monede? Eu nu prea reusesc nici cu cont premium sa strang bani pentru cele scumpe. Va multumesc.

3mY2012

Re: camere cumparate cu monede

Mesajde 3mY2012 » 02 Iun 2012, 07:48

Ai putea sa iti cumperi monede si sa le schimbi in sT .Sunt contra deoarece nu au toti bani sa bage in joc .As fi PRO doar daca ai avea optiuna sa cumperi cu monede sau cu sT dar nu doar cu monede

Nu mai da quote ultimului mesaj, se intelege ca lui ii raspunzi!
Omu invata din greseli .
Dar oare cand greseste invata?

bibijurji1

Mesajde bibijurji1 » 02 Iun 2012, 17:47

eu am specificat "preturi la camere SI in monede"

puFuletz

Mesajde puFuletz » 22 Iun 2012, 13:30

Mi se pare inutila propunerea asta. La un moment dat vei avea o gramada de sT si nu o sa ai pe ce sa-i cheltui. Daca vrei sT mai mult, incearca sa upgradezi camerele si paturile de bolnavi pe care le ai.
Fiecare upgrade iti va aduce 1 punct de echipament. La 12 puncte de echipament primesti un pacient in plus. Este o foarte buna solutie pentru a avea sT mai mult pe zi.
Poti totodata sa cumperi pacienti ieftini de la piata si sa-i vinzi mai scump sau sa-i tratezi si sa primesti mai mult pe ei.
O alta varianta ar fi : in loc sa consumi monedele pe 300 sT mai bine ti-ai cumpara o Asistenta si ai primi de la fiecare pacient maximul de sT.

Mai degraba as propune invers : camerele si obiectele sa se poata cumpara si cu sT.
Sunt multe obiecte/camere pe care nu le vom avea niciodata fara a cumpara monede.

Sorry again pentru intarziere..

Înapoi la “Sugestii și Idei”