Nu pot folosi contul

Probleme in joc? Raporteaza-le in subforumul server-ului tau.
Te rugam sa adaugi ID de utilizator si numele gradinii tale localizate in profilul tau.
cocornel

Nu pot folosi contul

Mesajde cocornel » 09 Noi 2014, 13:51

Va rog sa ma ajutati deoarece nu imi pot folosi contul.
Joc pe derverul 2, folosesc internet explorer si am userul 1615861, iata care e problema pe care o intampin:
-ma pot conecta pe cont fara nici o problema, din cele 5 gradini (4 normale si una acvatica) nu o pot accesa decat pe prima, daca vreau sa vad oricare din celelalte pur si simplu nu mi se deschid
-gradina pe care o vad este practic inaccesibila, desi o vad nu pot vinde produse negustorilor, nu pot iriga, nu pot recolta
-in schimb pot intra in valea verde si pot accesa targul fara nici o problema
-cand intru la breasla imi apare ca si cum nu as avea nici o breasla
-pot accesa mesajele si pot comunica cu alti jucatori insa nu pot accesa primaria sa vad calasamentele
Toate aceste mi se intampla de 3 zile si cer sa mi se rezolve deoarece am acivat serviciul plus care costa o moneda pe zi si practic asta e a patra zi pe care o pierd!

Boss

Re: Nu pot folosi contul

Mesajde Boss » 09 Noi 2014, 21:52

Salut.Daca folosesti Internet Explorer,curata istoricul,cooki-urile.Aici ai sfaturi pentru curatarea oricarui browser.Poti incerca sa intri pe contul tau de joc si de pe browser-ele Chrome sau Mozilla.Daca problema nu dispare,poti apela la echipa de sprijin.Succes. ;)
Un simplu Multumesc,iti face ziua mai frumoasa.ImagineImagine...........................................FAQ-ajutor pt. incepatori....Regulament forum....Echipa de sprijin

Înapoi la “Raportare bug-uri”