avantaj breasla?????????????????????????????????????????????

PISICUTZE

avantaj breasla?????????????????????????????????????????????

Mesajde PISICUTZE » 11 Mar 2011, 20:25

ciresar harnic ,caut si eu breasla care sa fie serioasa.am aplicat pana acum la vreo 3 bresle .in ultyima am lasat si palmieri si bureti.de ce am renuntat?pt ca nu era comunicare sub NICI O FORMA.eu in gasca de MUTI nu am ce cauta.PRETENTIA MEA?????????????/////FRATILOR, O BREASLA CU 2-3MEMBRII SA AIBE DAR CARE SA COMUNICE.comunicarea , dupa parerea mea este cea mai importanta.va rog. sa nu fie cu suparare; breslele de TOP sa nu aplice . vreau sa fac parte dintr-o breasla in devenire.multumesc de intelegere. o seara buna tuturor

monicutza18_91

Re: avantaj breasla?????????????????????????????????????????

Mesajde monicutza18_91 » 11 Mar 2011, 20:32

daca vrei poti sa vi in breasla mea, se numeste Star Dust

te astept cu cea mai mare placere

honey_bunny

Mesajde honey_bunny » 11 Mar 2011, 21:47

salut! cred ca ai o problema cu comunicarea. nu ai postat decat doua mesaje in decurs de o saptamana. noi avem si blog si de asemenea se pot folosi mesaje in joc. tu nu ai utilizat nici una din aceste metode, dar te plangi de lipsa de comunicare. poti intra inapoi in breasla noastra sa iti returnez palmierii si buretii pe care i-ai donat. se m-ai intampla ca lumea sa aiba treaba. nu toti pot respecta timpul tau de joc. imi pare rau de lipsa de compatibilitate. sper sa gasesti o breasla mai buna. daca nu, esti binevenita inapoi. acum sunt mai disponibila. :)

PS: citat "in ultyima am lasat si palmieri si bureti." sper ca nu te referi la noi, pt ca nu ai donat nimic. si daca ai fi donat iti returnam.

@LEX@981

Mesajde @LEX@981 » 12 Mar 2011, 09:14

poti venii in breasla noastra,vb des intre noi,si celor care intra in breasla le dam 50 de morcovi si salata la 00.01.
P.S: te asteptam cu drag, breasla noastra se numeste: Paradisul Gradinarilor [PGR]
Imagine
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

lino3

Mesajde lino3 » 12 Mar 2011, 18:54

Breasla CIREŞARII te aşteaptă cu drag. Am nevoie de un asistent să mă ajute. Cel care este acum nu sunt muţumită de el. Accepţi?

Înapoi la “Bresle (S2)”