wath?

Ce se intampla la Molehill Empire? Aceasta sectiune este pentru tot ceea ce priveste jocul in sine.
promonalisa

wath?

Mesajde promonalisa » 06 Apr 2012, 17:52

da corect pentru ca iti solicit incarcarile non stop pe sectiunea ajutor
atunci creeaza tu un cont si trimite-l in privat pe maill si pe care sa nu il poti considera multicont,,,in acest moment sti bine mi-ai blocat ,,cojitor de ceapa,,,unde am cerut monedele,,,in ce cont vrei sa redai inapoi ???ce cer de zor,,daca efectiv de cand ai blocat contul principal fac un filator de salata merg ok si hop mesajul clasic,,,blochezi special pentru ca sti ce bani reali revendic,,in acest caz tu faci un abuz 100% ai fost anuntat de catre mine ce id nou de joc am ,,,de fiecare data ,,,vrei mesajele mele din privat domnule razvan??

te-am anuntat id ,,ti-am solicitat incarcarile acolo,,,iar tu blochezi pe motiv de multicont??
incredibil si da aici public cele 25 de conturi ale mele si dovezile ca sunt intradevar ale mele

tranzantiile din pay pal sunt unica ce le pot avea !!cont de joc creeaza tu sa nu mai ai dubii dar vreau monedleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sau bani in contul meu bancar pentru ca faci special asta si nu respecti ce scrie la autentificare deloc !!!! atunci inseamna ca eu nu mai stiu sa citesc !!!!!!

promonalisa

Re: wath?

Mesajde promonalisa » 06 Apr 2012, 17:54

am primit al patrulea avertisment pe forum ,m,,,motivul concret este ca reventic banii mei reali in joc!!!pe joc idem nu mai am cuvinte pentru asta

R@zvan edit: Avertisment pentru postare dubla! CITESTE REGULAMENTUL FORUM-ULUI!

promonalisa

Re: wath?

Mesajde promonalisa » 06 Apr 2012, 18:07

*CENZURAT*

R@zvan edit: Avertisment pentru nerespectarea regulilor de confidentialitate. In plus, contul a fost blocat 2 saptamani!

Înapoi la “General”