Mesaje de masa

pds810930

Mesaje de masa

Mesajde pds810930 » 27 Apr 2015, 13:06

Momentan nu stiu daca este un bug sau nu.
Daca e bug, locul mesajului meu este aici, daca nu este bug, atunci mesajul se incadreaza in categoria SUGESTII.
Am urmatoare problema:
De cand am creat hoada, nu pot trimite mesaje in masa. (Daca optiunea este disponibila oricui, este un bug, daca doar hoardele care au numar maxim de membri au posibilitatea, atunci sugestia este sa se permita oricarei hoarde sa poata trimite astfel de mesaje).
Am o hoarda, nivel bunicel in clasament, dar cu membri putini (suntem 3 membri din 5 posibili). Daca doresc sa trimit un mesaj catre toti membri folosind optiunea "SCRIE MESAJ DE MASA" nu am posibilitatea deoarece butonul este dezactivat. Am totusi posibilitatea de a folosi optiunea "SEFUL COMANDA", dar aceasta permite vizualizarea mesajui doar in caz ca membrul acceseaza diferite optiune ale hoardei, acest mesaj fiind afisat de catre monstru aflat in contul din dreapta sus.
Rugamintea este sa fie activa optiunea de a trimite mesaje in masa indiferent de nivelul hoardei, numarul de membri ai acesteia.
Sa inteleaga toata lumea: daca sunt singur in hoarda si vreau sa dau un mesaj general sa am posibilitatea (chiar daca eu sunt singurul care il primesc).

Dystopian_Crest

Re: Mesaje de masa

Mesajde Dystopian_Crest » 27 Apr 2015, 19:42

Am observat ca nici eu nu pot accesa respectivul buton. Ori e o problrma, ori o setare de care nu ne dam seama.
Imagination is a Dystopia. And we're the tyrants.
...for Imagination is a Dystopia. And the tyrants...

...are we.

Înapoi la “Raportare buguri”