Club Avengers

Ruffus [GG]

Club Avengers

Mesajde Ruffus [GG] » 04 Ian 2014, 18:19

In acest topic as dori ca membri clubului Avengers si presedintele sa ne spuna cateva lucruri despre ei.
......................__________________________________________________________________________
......................|Problemele din joc se pot raporta si la admini folosind butonul Suport!|

bogdanditu

Re: Club Avengers

Mesajde bogdanditu » 04 Ian 2014, 18:39

Salutare!
Sunt actualul presedinte al clubului. Numele clubului a fost ales de catre fostul presedinte "Seawolf" actual membru al clubului. A fost presedinte al clubului o lunga perioada dar intrucat timpul nu ii mai permite m-a lasat pe mine presedinte, iar datorita afirmarii in cadrul clublui a lui "victoras123456" si a disponibilitatii si dorintei acestuia, l-am numit vicepresedinte. Mentionez ca toti membri clubului sunt nivel peste 23 si toti participa activ cu donatii si piese in vederea rezolvarii questurilor.
Actual avem masina clubului a 2200 pct cu peste 2000 pct de arena.
Pentru moment suntem pe locul 7 dar eu zic ca urmam un trend ascendent si nu se stie ce ne va rezerva perioada urmatoare.
Nu avem reguli stricte toti participa din bunavointa, nu solicitam taxe sau piese pentru inscriere sau sa-ti schimbi numele pentru a putea intra in club.
Pentru moment suntem 10 membri, si mai avem un loc disponibil. In cazul in care se vor arata doritori avem resursele necesare pentru a debloca mai multe locuri.
Cam atat am avut de zis eu pentru moment, daca aveti intrebari va ascult. Spor la joc!
Multumesc!

Înapoi la “Cluburi”