Puncte Upjers

martoru

Re: Puncte Upjers

Mesajde martoru » 09 Mai 2014, 12:00

Ruffus [GG] scrie:Ai cumparat cate 20 de vehicule din fiecare tip de afirmi ca nu poate fii indeplinita?

servus

off topic:
apreciez ca postezi si ceva in legatura cu jocul nu doar transformi forumul in retea de socializate

on topic:
1. Inainte sa raspunzi la intrebare ironic asigurate ca pricepi intrebarea sau ca esti familiar cu subiectul...
2. In portal realizarile sunt importate din joc
3. In joc aceasta realizare nu exista
4. Prin urmare cum poate fi importata in portal daca in joc nu exista???

merci

martoru

Mesajde martoru » 13 Mai 2014, 01:31

martoru scrie:servus

as dori sa stiu si eu de unde este realizarea din portal: "Cumpara 20 de vehicule de fiecare tip"

in cadrul jocului aceasta realizare nu este... prin urmare nu poate fi indeplinita iar pe portal apare ca neindeplinita...

merci

servus

e 13 azi,,, am intrebat pe 5... :oops: :oops: :oops:

astept totusi raspuns... cred ca de asta e forumul... pentru joc nu sa-l transformam in pseudo -retea de socializare

merci

quino1033

Mesajde quino1033 » 13 Mai 2014, 08:55

Salut!

Într-adevăr realizarea respectivă a fost scoasă din joc și totuși încă este disponibilă în portal.
Dacă nici un jucător nu a completat această realizare până acum, atunci va fi scoasă și din portal.

martoru

Mesajde martoru » 13 Mai 2014, 12:14

servus

astept o solutionare...
eu nu am aceasta realizare in joc si nu mi se pare normal ca la realizarile din portal sa vad ca sunt indeplinite doar 98%

merci

p.s. sa nu uit... apreciez intoarcerea forumului la scopul sau principal, discutiile despre joc

Înapoi la “General”