MULTI - CONT

martoru

MULTI - CONT

Mesajde martoru » 16 Apr 2014, 21:57

servus

Termeni si conditii
punctul 7.1 Obiligațiile Utilizatorului

(1) Utilizatorul se angajeazã sã pãstreze datele de acces la serviciu sau servicii secrete. Acesta nu poate sã transmitã aceste informații cãtre o terțã.

Djcatix2013, Djcatix2012... dar si DjCatix2014???

ceva suspect??? sau ceva sustinut de catre moderatori deoarece topicul precedent a fost blocat???

Ruffus [GG]

Re: MULTI - CONT

Mesajde Ruffus [GG] » 16 Apr 2014, 22:00

Foarte buna sesizarea, dar te rog sa faci si un ticket la admini pt o verificare pe acele conturi!

PS: ai link in semnatura mea pt o mai usoara contactare a adminilor!
PS2: daca vrei o sa fac eu ticket pt verificarea acelor conturi!
......................__________________________________________________________________________
......................|Problemele din joc se pot raporta si la admini folosind butonul Suport!|

martoru

Mesajde martoru » 16 Apr 2014, 22:04

Ruffus [GG] scrie:Foarte buna sesizarea, dar te rog sa faci si un ticket la admini pt o verificare pe acele conturi!

PS: ai link in semnatura mea pt o mai usoara contactare a adminilor!
PS2: daca vrei o sa fac eu ticket pt verificarea acelor conturi!

te rog sa faci ticket daca "BOSS" sau "o_oarecare" au cont pe jocul nostru...
ti se pare normal ca eu, hunab sau Krysty sa fim trasi la raspundere de persoane fara implicare in jocul nostru???

in rest ma astept sa sustii jucatorii GG atunci cand primesc sfaturi de la diversi "afla in treaba"...

cat despre reclamatiile care le fac eu,,, esti parte din ele... asa ca ma lipsesc de pseudo ajutor...

Ruffus [GG]

Mesajde Ruffus [GG] » 16 Apr 2014, 22:06

Ok, o sa astept raspuns.

Pana atunci, sentimentul este reciproc!
......................__________________________________________________________________________
......................|Problemele din joc se pot raporta si la admini folosind butonul Suport!|

martoru

Mesajde martoru » 16 Apr 2014, 22:09

Ruffus [GG] scrie:Ok, o sa astept raspuns.

Pana atunci, sentimentul este reciproc!

servus

indiferent de sentimentele reciproce...

noi jucatorii GG... nu am invadat alte forumuri si sa te facem de ras... :)

indiferent de diferentele noastre ne asteptam sa fim aparati de catre adminul forumului :)

merci

Ruffus [GG]

Mesajde Ruffus [GG] » 16 Apr 2014, 22:11

O sa fiti aparati in egala masura in care si voi aparati stafful GG!

martoru

Mesajde martoru » 16 Apr 2014, 22:15

Ruffus [GG] scrie:O sa fiti aparati in egala masura in care si voi aparati stafful GG!

servus

noi nu avem nici o indatorire...
noi jucam... nu muncim :)

la tine e obligatie... tu tre sa ma aperi si de "o_oarecare" si mai ales de "boss"

optica diferita... eu platesc... nu sunt platit... si pe banii mei ma cert doar cu moderatorul GG nu tre sa fac fata la orice bagator in seama care cauta sa-si justifice activitatea prin posturi externe forumului sau...

Ruffus [GG]

Mesajde Ruffus [GG] » 16 Apr 2014, 22:19

A fost alegerea ta sa platesti sau nu, chiar nu ma intereseaza!
Daca asta iti doresti tu sa arunci cu noroi in toti si toata lumea sa te apere pe tine, cum am mai zis-o de atatea ori, aici nu e locul tau. Poti cauta pe internet ca sunt zeci de mii de forumuri si poate gasesti acel forum unde sa ii poti trata pe toti cum iti doresti tu si in schimb sa primesti numai laude si vorbe bune!

martoru

Mesajde martoru » 16 Apr 2014, 22:25

Ruffus [GG] scrie:A fost alegerea ta sa platesti sau nu, chiar nu ma intereseaza!
Daca asta iti doresti tu sa arunci cu noroi in toti si toata lumea sa te apere pe tine, cum am mai zis-o de atatea ori, aici nu e locul tau. Poti cauta pe internet ca sunt zeci de mii de forumuri si poate gasesti acel forum unde sa ii poti trata pe toti cum iti doresti tu si in schimb sa primesti numai laude si vorbe bune!

servus

ruffus... apreciez ca de data asta nu imi interzici sa scriu pe forumuri publice ci doar imi recomanzi...

in timp, cu inaintarea in varsta sunt sigur ca vei aprecia la adevarata valoare libertatrea de exprimare a aindividului :)

in rest e simplu... nu joc jocul lui boss... boss se afla in treaba pe forumul GG,,, sterge-i posturile lui :)... fa-ma fericit :)

Ruffus [GG]

Mesajde Ruffus [GG] » 16 Apr 2014, 22:29

O sa mut in cateva zile topicul in arhiva, e mai bine asa! :)

Înapoi la “General”