Intrebari pentru GG

eWarDana

Re: Intrebari pentru GG

Mesajde eWarDana » 12 Apr 2014, 10:29

Buna ziua,
Poate exista cineva care se ocupa serios de joc si transmite celor in masura ca jocul nu ne ofera nimic spectaculos, nici macar de sarbatori. In rest, ajungi la concluzia ca doar daca investesti bani mai poti juca. Sa astepti 1 an ca sa economisesti g$ pentru a-ti cumpara cele necesare dezmembrarii tancurilor...nu mai este interesant. Mai departe...nici nu mai vorbim.Devine plictisitor! Mai mult, celelalte jocuri sunt structurate altfel, mai ai si ceva satisfactii. Deci...ceva noutati/modificari?

quino1033

Mesajde quino1033 » 14 Apr 2014, 11:13

Bună tuturor!
Din informațiile mele nu există avantaje în joc, între serverul german și cel românesc.
Toate ideile, nemulțumirile au fost transmise la dezvoltatori, de aici este decizia lor ce implementări noi vor efectua în joc.

martoru

Mesajde martoru » 14 Apr 2014, 11:28

quino1033 scrie:Bună tuturor!
Din informațiile mele nu există avantaje în joc, între serverul german și cel românesc.
Toate ideile, nemulțumirile au fost transmise la dezvoltatori, de aici este decizia lor ce implementări noi vor efectua în joc.

servus

"din informatiile mele"... oficiale banuiesc... le puteti verifica pentru noi, userii, inca o data

chiar si cu bani eu nu stau sa strang un an sa duc masina la 17.500... fara cum spuea dana jocul se termina la tancuri

merci

martoru

Mesajde martoru » 14 Apr 2014, 12:44

Bonus de paste

Cu ocazia paștelui 2014, suntem bucuroși să vă prezentăm încă o grozavă campanie de plată cu bonusuri.

Pe durata acestei campanii, începând de acum vom dubla bonusul afișat pe pagina de plată : Astfel puteți obține cu până la 60% mai multă valută premium la cumpărare

durata campaniei, de azi pana cand ???

hunab

Mesajde hunab » 16 Apr 2014, 16:09

martoru. campanie tine de la...pana la...completati spatiile libere. am invatat la scaoala. nu este musai sa dai raspunsul corect. nu toti au avut 10 la scoala.
trecand peste ironii, cand m-am conectat, nu de mult timp, am primit un mesaj cu marele si nemaintalnitul bonus. l-am ignorat din reflex. sunt obisnuit cu sistemul implementat de Upjers. acum , din curiozitate am intrat pe forum.

insistent, sincer, rog un oficial upjers sa-mi traduca linkul urmator : http://forum.ro.upjers.com/viewtopic.php?f=183&t=11187. eu nu gasesc pe nicaieri. nu vad stelute, aur, gold, puncte etc.... :geek:
Noi sa fim sanatosi, caci belele vin singure...

martoru

Mesajde martoru » 16 Apr 2014, 16:26

servus

Interesant este ca eu am terminat tate realizarile si nu mai primesc nici un punct fantoma... asa este?
in acest caz sistemul este discriminator... dupa regula... cu cat ai muncit mai mult cu atat primesti mai putin... =))

astept lamuriri...
precum si raspunsuri la intrebarile precedente... 1. ridicarea masinii ???; 2. durata promotiei???

quino1033

Mesajde quino1033 » 17 Apr 2014, 07:18

Salut!
1- Sugestiile de îmbunătățire a jocului au fost transmise la dezvoltatori, de aici decizia este a lor.
2- Durata exactă a promoției nu a fost încă stabilită. Imediat ce acesta va fi fixată, jucătorii vor fi anunțați în prealabil.
Topic închis!

Înapoi la “General”