radio erevan

caterinaconti

radio erevan

Mesajde caterinaconti » 23 Aug 2014, 22:14

Intrebari si raspunsuri la Radio Erevan:
- Cum se cheama sa ai doua sotii?
- Bigamie.
- Dar mai multe sotii?
- Poligamie.
- Si daca ai o singura sotie?
- Monotonie...
Ţine minte că în spatele fiecărui nume afişat în joc există şi o persoană reală. Respectă şi tratează pe toată lumea în felul în care îţi place să fii tratat. (citat din Regulamentul Forumului)

Alexromvl

Re: radio erevan

Mesajde Alexromvl » 17 Sep 2014, 07:43

Cum se cheama cand nu iti place munca Caterinaconti ?
Pai ma duc in Italia si ma fac moderatoare de joc si "contribui" la inchiderea de conturi sa castige numai hansa mea

caterinaconti

Re: radio erevan

Mesajde caterinaconti » 17 Sep 2014, 20:37

Daca aveam puterea sa inchid conturi,iti inchideam contul de multa vreme.Cam de cand ai inceput sa-mi hartuiesti membrii hansei cu diverse mesaje.Si nu numai membrii hansei mele.Nu reusesti sa intelegi pt nimic in lume ca nu am fost niciodata (nici hansa mea si nici o alta hansa) in competitie directa cu tine.Mai schimb mesaje cu conducatorii altor hanse.In cazul in care suntem in competitie stransa ne trimitem mesaje de felicitare reciproc.Glumim intre noi,ne intelegem bine.Akitili e inaintea mea in clasament,dar ne trimitem mesaje amicale.Ferma lui Monii e cu putin inaintea mea la concurs,dar la fel,glumim pe treaba asta.Tu ti-ai facut un scop in viata din jocul asta.
Ai uitat insa cel mai important lucru:E DOAR UN JOC,RELAXEAZA-TE!!! Problemele adevarate sunt dupa ce ai ridicat ochii din calculator.
Contul nu ti l-am inchis eu, ti l-ai inchis singur (din fericire pentru multa lume!!!) prin comportamentul tau agresiv,prin mesajele interminabile.Te bloca cineva la mesaje,raspundeai de la un alt cont.Pana la urma ti s-au inchis macar cateva din ele.(Intr-un mesaj trimis tuturor prietenilor tai ziceai ca esti atat de pasionat de joc,incat joci cu 5 conturi in hansa ta.Deci joci TU.Nu ai amintit nimic de familie.Mesajele pot fi citite de support,stiai asta?)
Pana una-alta...mult noroc in continuare si o viata plina de succese iti doresc! :lol:
Ţine minte că în spatele fiecărui nume afişat în joc există şi o persoană reală. Respectă şi tratează pe toată lumea în felul în care îţi place să fii tratat. (citat din Regulamentul Forumului)

Înapoi la “Off-Topic”