Despre betivi

fire_snake

Despre betivi

Mesajde fire_snake » 29 Apr 2014, 22:32

Un tip beat mergea in patru labe pe trotuar. La un moment dat ii aluneca o mana si se loveste cu capul de caldarim. Continua sa mearga in patru labe si din nou ii aluneca o mina si se loveste la cap.
Dupa inca doi metri de mers in patru labe da cu ochii de o pereche de picioare misto. Ridica ochii si vede o fata care se uita scarbita la el.
- Ce faci fa? o intreaba betivul.
- Fac trotuarul, raspunde fata jignita.
- Pai, fa-l si tu mai moale ca ma doare capul. :lol:
"Fericirea nu o primesti de-a gata, ea vine din actiunile tale" - Dalai Lama

fire_snake

Re: Despre betivi

Mesajde fire_snake » 29 Apr 2014, 22:36

Un individ beat iese din carciuma si vrea sa se duca acasa. La un moment dat se loveste cu capu' de un stalp. Dupa ce se invarte inca de vreo 3 ori in jurul stalpului de fiecare data izbindu-se de el, se aseaza pe trotuar si spune nervos...
- "Jur pe ce am mai sfant, e a treia oara pe saptamana asta cand ma inchid astia aici!" :lol:

fire_snake

Mesajde fire_snake » 30 Apr 2014, 21:05

Un betiv iese dintr-un bar si se hotaraste sa urineze la roata unui Aro. Deasupra rotii el vede 4X4. Scoate un cutit si scrie: =16.
Proprietarul vede treaba a doua zi si duce masina la vopsit. A doua noapte la fel. Iese betivul, vede 4X4 si scrie cu cutitul =16.
Proprietarul innebunit, se roaga de ala de la vopsitorie:
-Ba, e unul nebun care-mi tot strica masina. Pune si tu o placuta cu =16 acolo ca s-o vada si sa-mi lase masina in pace.
Zis si facut. A treia seara iese betivul si vede: 4X4=16, dupa care scoate cutitul si scrie: CORECT. :lol:

fire_snake

Mesajde fire_snake » 30 Apr 2014, 21:06

Un betiv mergea pe strada. La un moment dat se opreste in fata unei pancarde publicitare. Se uita... se uita... si la un moment dat zice:
- La viata mea, beti crita am vazut, beti morti am vazut, dar beti pepsi nicodata. :?

Înapoi la “Off-Topic”