pentru a deveni MODERATOR

caterinaconti

pentru a deveni MODERATOR

Mesajde caterinaconti » 21 Feb 2014, 21:30

o nelamurire: E normal sa se ceara adresa? si un alt lucru important: E normal sa se ceara copia actului de identitate? nu am mai fost moderator pe alte forumuri si as dori sa stiu daca de obicei se cer aceste informatii care mi se par foarte personale (mai ales copia de la buletin).
Ţine minte că în spatele fiecărui nume afişat în joc există şi o persoană reală. Respectă şi tratează pe toată lumea în felul în care îţi place să fii tratat. (citat din Regulamentul Forumului)

Boss

Re: pentru a deveni MODERATOR

Mesajde Boss » 21 Feb 2014, 23:56

Buna.....dimineata.Poti discuta problema asta,cu Adminul aici.Si bifezi "Am nevoie de ajutor în legătură cu alte lucruri".Ma bucur sa fii alaturi de noi ceilalti moderatori.Ca raspuns din partea mea...si eu eram reticent la inceput,dar e ok.Mai multe detalii primesti la "Support".E vorba doar de confidentialitate.Felicitari,daca ai ales aceasta cale ;)
Un simplu Multumesc,iti face ziua mai frumoasa.ImagineImagine...........................................FAQ-ajutor pt. incepatori....Regulament forum....Echipa de sprijin

caterinaconti

Mesajde caterinaconti » 22 Feb 2014, 07:55

oricum,adresa am dat-o imediat si acum astept plicul cu contractul.daca a fost asa pentru toti,atunci e ok. multumesc.se poate sterge topicul.m-am lamurit acum :)
Ţine minte că în spatele fiecărui nume afişat în joc există şi o persoană reală. Respectă şi tratează pe toată lumea în felul în care îţi place să fii tratat. (citat din Regulamentul Forumului)

Ralnico1981

Mesajde Ralnico1981 » 05 Mar 2014, 12:29

se mai poate aplica acum pentru moderator? multumesc!

Ruffus [GG]

Mesajde Ruffus [GG] » 05 Mar 2014, 12:30

Da, se poate aplica, pana in momentul in care este anuntat noul moderator!
......................__________________________________________________________________________
......................|Problemele din joc se pot raporta si la admini folosind butonul Suport!|

Ralnico1981

Mesajde Ralnico1981 » 05 Mar 2014, 12:32

Multumesc! Inca o intrebare daca se poate. Ce selectez la suport? Nu exista ceva gen Aplicare moderator.

Ruffus [GG]

Mesajde Ruffus [GG] » 05 Mar 2014, 13:27

La support poti selecta optiunea: "Am nevoie de ajutor in legatura cu alte lucruri".
......................__________________________________________________________________________
......................|Problemele din joc se pot raporta si la admini folosind butonul Suport!|

Înapoi la “Ajutor și întrebări”