Lamuriri privind creierele

airmania

Lamuriri privind creierele

Mesajde airmania » 16 Feb 2012, 12:13

Draga domnule admin Razvan. Vreau si eu lamuriri privind activitatea dumneavoastra privind creierele. Cum poate un jucator sa avanseze ca dumneavoastra ?

R@zvan [EUR]
Licenția din 20.01.2012
Bunuri: 5.284,08 sT
Puncte: 41.214
Nivel: (10) - Asistent de Apendice
Pacienți tratați: 535

Si ce donatii ati facut dumneavoastra in 2 zile de aveti 2.042 creiere ?

TAG: EUR
fondat: 15.2.2012
Președenție: R@zvan

Consider aceasta avansare a dumneavoastra in joc o ofensa adusa jucatorilor cinstiti din acest joc. Nu mai zic si de creierele detinute de dumneavoastra.

Sper sa aprobati postarea mea pe forum.

BlueVik

Re: Lamuriri privind creierele

Mesajde BlueVik » 16 Feb 2012, 12:44

Imi cer scuze ca postez in numele lui,dar va spune si el replica imediat.In primul rand ca admin trebuie sa detii o sumedenie de lucruri pentru a trimite mai departe la echipa germana a jocului eventualele neplaceri.Deci trebuie tinand cont ca trebuie sa detina aceste creiere,sa le doneze pentru a preintampina evenualele errori sau bug-uri.Nu este neaparat o ofensa pe cat este o initiativa de buna desfasurare a jocului.Deci trebuie tinut cont si de acest lucru !

Numai Bine!

P.S.R@zvan v-a reveni ulterior pentru lamuririle suplimentar-necesare!

airmania

Mesajde airmania » 16 Feb 2012, 12:59

Eu tot nu sunt lamurit. cu ce ajuta asta jocul ? sa detina o sumedenie de lucruri ? domnule admin, cred ca ne confundati cu un pici de 3 ani care o sa inghita asemenea gogosi. eu am donat si 60-70,ooo sT si abia am primit 180 de creiere, iar dumneavoastra veniti cu explicatia ca un admin trebuie sa aiba creiere donate pentru a trimite mai departe la echipa germana. asta e o scuza de 2 lei, si e prima data cand aud asa ceva in acest joc. o sa urmaresc activitatea acestui jucator zilnic. oare cat a donat sa primeasca cele 2042 de creiere, sa stiu sa donez si eu.

BlueVik

Mesajde BlueVik » 16 Feb 2012, 13:08

Domnule airmania ...
1.Stiti cine corecteaza greselile din acest joc?
2.Cine da ban-uri?
3.Cine scoate ban-uri?
4.Cine se ocupa de traduceri?
5.Cine se ocupa de update-uri?
6.Cine le implementeaza?
7.Cine pastreaza oridinea?
8.Cine se asigura ,ca jocul are o buna desfasurare?
Pentru toate astea este un singur raspuns: R@zvan! Crezi ca are nevoie sa doneze pentru a face rost de creiere? Daca nu le verifica el cine poate sa o faca?

airmania

Mesajde airmania » 16 Feb 2012, 13:17

Domnule BlueVik, confundati adminul razvan cu jucatorul razvan. Eu asa am impresia. Am fost si eu admin, si stiu cum se proceda cu asa zisele conturi de test. Dar alea erau sterse dupa maxim 24 de ore. Asa ca, mai usor cu intrebarile care nu au nici o legatura cu problema anuntat de mine. Totusi, daca doriti, va raspund punctual la intrebarile dumneavoastra, dar la fiecare va intreb si eu ceva. Doresc sa primesc raspunsurile punctual, asa cum le dau si eu.
1. greselile le corecteaza adminii, pt ca de asta au fost pusi. Totusi, ce treaba are asta cu 2000 creiere primite din senin ?
2. ce treaba are datul unui ban cu cresterea unui jucator ca fat frumos ?
3. ce treaba are ridicatul unui ban cu 2000 de creiere primite din flori de mar ?
4. ce treaba are traducerea cu problema mea ?
5. ce treaba are implementatul unor lucruri cu problema mea ?

doriti si la celelalte raspunsuri ?

Eu am impresia ca la problema mea se putea venii cu un raspuns mai frumos. Sau nu doriti sa cerem lamuriri cand vedem lucruri care ne deranjeaza ? Asa sariti in capul jucatorilor cand raporteaza ceva ? Daca nu aveti nimic de facut, va rog sa va uitati la problemele semnalate direct din joc cu privire la anumiti jucatori care au 3-4 conturi. daca v-am trezit cumva, imi cer scuze. Data viitoare bat la usa sa cer voie.

BlueVik

Mesajde BlueVik » 16 Feb 2012, 13:25

Nu este cazul sa degeneram discutia asta la un nivel sarcastic.Intrebarile au fost puse pentru a denota lipsa lui de timp si a arata toate trebuirile unui admin. Dupa cum puteti vedea comunitatea romana este formata dintr-un singur om.

Acum: Avand in vedera ca nici unul dinte utilizatorii romani nu este mai departe de nivelul 22,nu credeti ca ar trebui ca cineva sa testeze si mai sus? Va rog sa nu face -ti confuzie intre servere.Serverul german este testat impotriva tuturor ERRORILOR,pe cand cel romanesc nu.Fiti sigur ca acele creiere nu vor ramane in acea asociatie . Cred ca lamurirea a fost rezolvata.

P.S.Nu ne descarcam nervii pe forum . Vreau sa pastram o discutie cat mai calda si civilizata.

airmania

Mesajde airmania » 16 Feb 2012, 13:30

Era atat de greu sa mentionati de la inceput faptul ca e doar un test si acele creiere nu o sa ramana acolo ? Sau ca acel cont o sa dispara dupa efectuarea unor teste ? Datorita ultimei explicatii eu va multumesc pentru timpul acordat.

R@zvan

Mesajde R@zvan » 17 Feb 2012, 07:45

Acele creiere si multe altele vor ramane in asociatie, vor mai fi donate peste 500.000 de creiere, pentru a vedea ce se intampla la upgarde-uri!
Iar legat de conturile dde teste, crede-ma ca acestea nu se sterg dupa 24 de ore!

Topic inchis!

Înapoi la “Arhiva”