mai multe depouri

Ai nevoie de ajutor în joc? Jucătorii noștrii experimentați și moderatorii vă vor ajuta! Te rugăm să te uiți la FAQ înainte de a posta aici!
bRiLiAnT

mai multe depouri

Mesajde bRiLiAnT » 02 Apr 2015, 22:57

Salut, merge sa am mai multe depouri de vehicule?

Boss

Re: mai multe depouri

Mesajde Boss » 03 Apr 2015, 06:07

Salut.Din pacate,doar un singur depou putem avea.

ps: te rog sa pui titluri cat mai sugestive topicurilor,sa inteleaga si altii. "Mai multe"....mai multe ce? Sa usuram si cautarea celorlalti colegi.Multumesc pt .intelegere.
Un simplu Multumesc,iti face ziua mai frumoasa.ImagineImagine...........................................FAQ-ajutor pt. incepatori....Regulament forum....Echipa de sprijin

Imparatul

Mesajde Imparatul » 03 Apr 2015, 17:34

Boss scrie:ps: te rog sa pui titluri cat mai sugestive topicurilor,sa inteleaga si altii. "Mai multe"....mai multe ce? Sa usuram si cautarea celorlalti colegi.Multumesc pt .intelegere.

Eu personal am inteles perfect mesajul lui Briliant si avand in vedere ca nimeni nu sa plans ca nu a inteles mesajul lui e bine sa fii disciplinat si sa nu exagerezi din lipsa de ocupatie..Nu vad rostul tau Bss de ce la fiecare jucator tu trebuie sa intervii cu observatii si sa alungi toti jucatorii de pe forum.De asta e moneda 150.000 mii pd. pentru ca tie iti place sa te crezi admin in loc sa iti cauti lungul nasului.
REGATUL UNIT ~E9 ALU~

Boss

Mesajde Boss » 03 Apr 2015, 18:02

Salut! Ca sa nu ai dubii,iti spun sa mai recitesti Regulamentul Forumului.

Te rugăm să alegi titluri semnificative la mesajele tale - Titlurile cum ar fi "Ajutor?" sau "Am nevoie de ajutor repede" nu oferă nici o informaţie despre întrebarea ta.

Iar in privinta "Caps Lock-ului", pe nici un forum nu se scrie cu aceasta tasta activata.Iar forumurile Upjers nu fac exceptie.

Initiatorul a primit raspuns,iar topicul se inchide.
Un simplu Multumesc,iti face ziua mai frumoasa.ImagineImagine...........................................FAQ-ajutor pt. incepatori....Regulament forum....Echipa de sprijin

Înapoi la “Întrebări și Ajutor pentru Începători”