Server off

Ai nevoie de ajutor în joc? Jucătorii noștrii experimentați și moderatorii vă vor ajuta! Te rugăm să te uiți la FAQ înainte de a posta aici!
cosi

Server off

Mesajde cosi » 23 Feb 2015, 15:20

Nu știu cat de activi sunteți voi dar eu când am de recoltat ceva sau de făcut ceva la depozitul de vehicule intru oricând. De multe ori când intru noaptea serverul este închis dar pt serverele din România. Ultima data ma enervat deoarece urma sa recoltez plantele de la depozit și aveam timp pana la ora 03:46 și culmea a fost ca serverul a fost închis iar eu nu am reușit sa recoltez la timp și sa primesc bonusurile și sarcina terminata.. Puteți face ceva măcar sa nu se mai închidă des??
https://imageshack.us/i/f0pcFRRaj

Invader Lamu

Re: Server off

Mesajde Invader Lamu » 25 Feb 2015, 23:23

Am observat si eu asta. De regula intre ora 3 si 4 cand adminii considera ca doarme toata lumea, incep sa fac lucrarile de mentenanta la server. Ei le fac la ora aceea tarzie considerand ca atunci suntem cei mai putini on si nu deranjeaza pe nimeni.

Boss

Mesajde Boss » 26 Feb 2015, 09:35

Un raspuns foarte corect,Invader Lamu.Bravo ;)
Un simplu Multumesc,iti face ziua mai frumoasa.ImagineImagine...........................................FAQ-ajutor pt. incepatori....Regulament forum....Echipa de sprijin

Imparatul

Mesajde Imparatul » 06 Apr 2015, 20:18

FELICITARI !!!! :lol:
REGATUL UNIT ~E9 ALU~

Înapoi la “Întrebări și Ajutor pentru Începători”