"puteti intreba echipa de sprijin"

Ai nevoie de ajutor în joc? Jucătorii noștrii experimentați și moderatorii vă vor ajuta! Te rugăm să te uiți la FAQ înainte de a posta aici!
baron2

"puteti intreba echipa de sprijin"

Mesajde baron2 » 01 Iul 2014, 13:44

Ei bine, Boss, am intrebat echipa de sprijin si am primit raspuns:
"Datorită lipsei unui administrator vorbitor de limba română, vă rugăm să aveți răbdare până la primirea unui răspuns adecvat la problema dumneavoastră. Vă reamintim că acesta poate dura o perioadă de vreme mai prelungită. Ne cerem scuze pentru această inconveniență și vă mulțumim pentru înțelegere! "

CE RUSINE!!!! Mii de jucatori se afla in imposibilitate de rezolvare a unei eventuale probleme , de ce, pentru ca o persoana,una singura , lipseste, indiferent care ar fi motivele lipsei si pozitia acelei persoane. Nu-mi puteam inchipui asemenea lipsa de respect pentru miile de jucatori si, nici n-am intalnit asa ceva in celelalte jocuri pe care le-am jucat de-a lungul timpului. Sunt foarte dezamagit de aceasta atitudine a Upjers fata de cei care,la urma urmei ,le aduc profit . Nu cred ca este greu sa oblige fiecare administrator ca, pe perioada cat lipseste , sa-si gaseasca inlocuitor.
Pacat ca aceste opinii ale noastre raman la nivelul moderatorilor sau al administratorilor, nu ajung(traduse) la nivelul unde se iau deciziile.

Boss

Re: "puteti intreba echipa de sprijin"

Mesajde Boss » 01 Iul 2014, 13:50

Salut baron2.Dupa cum ti-am mai spus e vara si toata lumea are dreptul la un relache.Imi pare rau ca nu ai putut sa-ti rezolvi dilema.Bucura-te in continuare de joc si ai putina rabdare,ca nu suntem uitati de lume. :)
Un simplu Multumesc,iti face ziua mai frumoasa.ImagineImagine...........................................FAQ-ajutor pt. incepatori....Regulament forum....Echipa de sprijin

Imparatul

Mesajde Imparatul » 20 Feb 2015, 14:46

Boss scrie:Salut baron2.Dupa cum ti-am mai spus e vara si toata lumea are dreptul la un relache.Imi pare rau ca nu ai putut sa-ti rezolvi dilema.Bucura-te in continuare de joc si ai putina rabdare,ca nu suntem uitati de lume. :)

P.s.”Relache” esti si ghidusiu in raspunsuri .Apropo ce inseamna “relache”?
REGATUL UNIT ~E9 ALU~

Invader Lamu

Mesajde Invader Lamu » 20 Feb 2015, 19:17

Relaxare. Relache e cuvant in noua limba romgleza =))

Eu dupa cum spunea si profele noastre de Romana si engleza, eu numesc romgleza cuvintele noi folosite de tineretul care stalceste romana.

Imparatul

Mesajde Imparatul » 20 Feb 2015, 19:56

Invader Lamu scrie:Relaxare. Relache e cuvant in noua limba romgleza =))

Eu dupa cum spunea si profele noastre de Romana si engleza, eu numesc romgleza cuvintele noi folosite de tineretul care stalceste romana.

Cu toate ca asteptam un raspuns de la un moderator iti multumesc Ivander Lamu pentru raspuns.Acum m-am obisnuit cu raspunsurile intarziate ale moderatorului.Cand voi avea foarte multi bani voi calatori in Anglia de cate ori voi avea ocazia sa vorbesc numai engleza.

P.s. Asta cu tineretul care stalceste romana e foarte bun exemplu in cazul asta. :lol:
REGATUL UNIT ~E9 ALU~

Invader Lamu

Mesajde Invader Lamu » 20 Feb 2015, 22:51

Eu am tinta mai mare decat Anglia. Canada.

Boss

Mesajde Boss » 21 Feb 2015, 10:15

Pentru evitarea postarilor(off-topic) ce nu au legatura cu subiectul deschis de initiator,....topicul se inchide.
Un simplu Multumesc,iti face ziua mai frumoasa.ImagineImagine...........................................FAQ-ajutor pt. incepatori....Regulament forum....Echipa de sprijin

Înapoi la “Întrebări și Ajutor pentru Începători”